قوانین ارزان فالو

قوانین ارزان فالو

قوانین ارزان فالو

قوانین و شرایط استفاده از سرویس های ما

قوانین عمومی

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت ارزان فالو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت ارزان فالو زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط ارزان فالو به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارزان فالو از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین ارزان فالو از سوی کاربر است.

3- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت ارزان فالو مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۵- تنها افراد بالای ۱۸ سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

۶- روش ارتباطی مستند ارزان فالو با خریدار، آدرس ایمیلی یا موبایلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین ارزان فالو ثبت کرده است.

۷- روش ارتباطی مستند خریدار با ارزان فالو ، تیکت،ایدی تلگرام و شماره موبایل مندرج در سایت ارزان فالو است.

۸- درخواست خریدار با آدرس ایمیل یا موبایلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی ارزان فالو رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۹- ارزان فالو به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۱۰- ارزان فالو از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

۱۱- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۲- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.(درصورت ثبت نام در پنل بصورت خودکار سفارشات شما ثبت میشوند)

۱۳- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.

۱۴- فالوور های ارائه شده توسط ارزان فالو پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.

سیاست بازپرداخت

از آنجایی که خدمات ارزان فالو فروش کالای فیزیکی و قابل بازگشت نیست، پس از ثبت سفارش و تحویل آن به شما امکان برگشت مبلغ به حساب شما امکان پذیر نیست. به عنوان مشتری، شما مسئول درک این موضوع قبل از خرید هر یک از سرویس های ما هستید.

با این حال، با توجه به ماهیت سرویس هایی که ما عرضه میکنیم، متوجه شرایط ویژه ای که می تواند رخ دهد هستیم. از این رو، ما به درخواست های مبنی بر بازپرداخت که در زیر آمده است احترام می گذاریم و به آنها عمل می کنیم:

تحویل نشدن سرویس: (توجه به این نکته حائز اهمیت است که در بعضی از موارد فرآیند تحویل سرویس کندتر است و ممکن است برای نهایی شدن سفارش شما زمان بیشتری نیاز باشد)
در این مورد توصیه می کنیم به پشتیبانی ما پیام دهید. درخواست های تحویل نشدن سرویس باید حداکثر پس از گذشتن ۳ روز از ثبت سفارش به اطلاع پشتیبان ما رسیده شود. در غیر این صورت پس از گذشتن از زمان یاد شده امکان رسیدگی به درخواست شما وجود ندارد و سفارش شما به عنوان تحویل شده در نظر گرفته می شود.

ثبت سفارش

خرید و استفاده هر یک از سرویس های ما برای استفاده شخصی و یا شرکتی شما است و نه از جانب شخص یا نهادی دیگر. مسئولیت استفاده غیر مجاز و خرید سرویس برای پیج هایی که با قوانین رسمی کشور ایران مغایرت دارند بر عهده شخص خریدار می باشد و درصوت نیاز اطلاعات شخص متخلف به مراجع قانونی برای پیگیری تحویل داده خواهد شد.

کپی رایت

تمامی محتویات، گرافیک، عکس، طراحی، علائم تجاری و موضوعات دیگر مربوط به این سایت متعلق به صاحب وبسایت می باشد بنابراین کپی کردن، توزیع مجدد استفاده یا انتشار هرگونه مسائلی از هر بخشی از سایت به شدت ممنوع است.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ارزان فالو مسئولیتی ندارد.

تغییرات

این موافقت نامه تنها موافقت نامه بین ما و شما در این زمان می باشد و کلیه شرایط را شامل می شود و تمامی موافقت نامه های قبلی و معادل آن را در هر زمینه ای لغو می کند. این موافقت نامه ممکن است بدون اطلاع خاص به شما در هر زمانی توسط ما تغییر کند. آخرین توافق نامه بر روی سایت ارسال می شود.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته هستند

ارزان فالو ، کاملترین پنل خدمات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد و در این سالها همواره در این حوزه پیشگام بوده است.

لینک های مهم

نماد اعتماد و پرداخت

طراحی سایت و سئو : تژکس

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد